Success story fietsen-met-zeger

Sinds 2017 kreeg Zeger Karssen meerdere malen te horen dat er kwaadaardige hersentumoren bij hem waren vastgesteld. Na diverse chemokuren, bestralingen en drie operaties, waarvan de laatste in april 2023, besloot hij om een uitdaging aan te gaan. Op maandag 24 juli 2023 deed Zeger met vrienden en familie mee aan de 3Bergentocht, waarbij zij de Stelvio (2.758m hoog en 24 km lang) op de fiets beklommen. In de aanloop naar deze sportieve uitdaging zamelden zij zo veel mogelijk geld in voor onderzoek naar hersentumoren.

Een van de manieren om geld in te zamelen was een online veiling, met een totale opbrengst van €3.522 - volledig gedoneerd aan Stichting STOPhersentumoren.nl. Een enorm knappe prestatie voor een prachtig doel!